سخن روز /
بیانیه سطح توافق خدمات
بیانیه توافق سطح خدمت تارنمای سازمان تعاون روستائی استان

مراجعین محترم؛


بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای سازمان تعاون روستائی استان به آگاهی می رسد:

۱-این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد . در صورت بروز هر گونه اشکال و نقض فنی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

۲-تارنمای سازمان تعاون روستائی استان امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی را از طریق "سامانه ارتباطی سامد و همچنین بخش انتقادات و پیشنهادات  (منوی ارتباط مردمی)" فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

در قسمت «ادارات شهرستان های تابعه » علاوه بر ارائه اطلاعات تماس کلیه ادارات شهرستانی امکان ارسال ایمیل به کلیه این افراد وجود دارد همچنین اطلاعات و شرح وظایف روسای ادارات ستادی سازمان و واحد های مستقل همچنین مسئول حراست و روابط عمومی سازمان از طریق منوی« بانک اطلاعاتی مدیران » فراهم گردید است همچنین بخش پرسشهای متداول جهت رفاه حال ارباب رجوعان قرار داده شده است . همچنین اطلاعات تعاونیهای تحت پوشش سازمان در  منوی تعاونیهای تحت پوشش به طور کامل ارائه گردیده است.

۳- به محض ثبت پیام یا درخواست، و ایجاد کد پیگیری در قسمت ارتباط ایمیل، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

۴-اطلاعات خصوصی که از این طریق وصول می‏گردد، دراختیارعموم قرارنمی‌گیرد.

در این صفحه زمانهایی که پورتال از دسترس خارج خواهد شد اطلاع رسانی می گردد.
تاریخ به روزرسانی: 1399/05/07
تعداد بازدید: 331
Powered by DorsaPortal